TRENRU
Başkanın Mesajı

Kemerli Türkiye’nin önde gelen sanayi merkezi konumunda olan Kayseri’de kuruldu. Bugün kuruluş planları ve hedefleri çerçevesinde yeni yatırımlarıyla Kocaeli tesisinde de üretime başlayarak kendi sektöründe, yurtiçinde ve dünyada lider bir firma olmayı hedeflemektedir.

Çelik sektöründeki geniş faaliyet alanı ve güçlü alt yapısıyla, Kemerix marka %100 yerli, beton donatısı için çelik tel üretimi gerçekleştirmektedir.

Kemerli çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu bağlamda kurum kültürü ve etkin ekip çalışması ile genç ve dinamik yönetim kadrosu, piyasa verilerini en iyi şekilde analiz etmekte, müşterilerinin beklentilerine en doğru şekilde cevap vermektedir.

Kemerli kaliteye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi, TS EN  14001 Çevre Yönetim Sistemi,OHSAS – 18001 İş Sağlığı ve güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile desteklemektedir. Uluslararası standartlara uygunluk anlamında CE ve TSE ürün uygunluk belgeleri ile hizmet ve ürünler sunmakta, Ar-Ge çalışmlarına ara vermeden devam etmektedir.

Kemerix, yurt içinde ve dünyadaki birçok marka projede kullanılmakla birlikte yapıya işçilik, maaliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Kemerix uluslararası düzeyde kabul görmüş dizayn ve hesap metodları kullanarak üniversite işbirlikleri ve nitelikli uzman kadrosuyla statik tasarım raporları sunmakta, ürün uygulama anında şantiyede teknik destek sağlayarak müşteri beklentilerine etkin çözümler sağlamaktadır.

Saygılarımla,

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SN. ARİF BUDAK