TRENRU
İdari Kadromuz

Yönetim Kurulu Başkanı

Arif Budak
arif.budak@kemerli.com.tr

Genel Müdür

Yusuf Kenan Şimşek
ykenan.simsek@kemerli.com.tr

Mali ve İdari İşler Müdürü

Erhan Sevim
erhan.sevim@kemerli.com.tr

Üretim Müdürü

Özhan Kip
ozhan.kip@kemerli.com.tr

Üretim Şefi

Ahmet Bilgiç
ahmet.bilgic@kemerli.com.tr

Planlama Şefi

Özge Canıtez
ozge.canitez@kemerli.com.tr

Muhasebe Şefi

Hikmet Çubuk
muhasebe@kemerli.com.tr

Kalite Kontrol Şefi

Onur Sevim
onur.sevim@kemerli.com.tr

Arge İnovasyon Şefi

Büşra Göçmen
busra.gocmen@kemerli.com.tr

Satınalma Şefi

Şevket İba
satinalma@kemerli.com.tr

Sevkiyat Şefi

Ahmet Boran
sevkiyat@kemerli.com.tr

Bakım Onarım Şefi

Cafer Soysal
cafer.soysal@kemerli.com.tr

İç Ticaret Satış Şefi

Şaban Özata
pazarlama@kemerli.com.tr

İç, Dış Ticaret Teknik Satış Şefi

Emre Özdemir
pazarlama@kemerli.com.tr

İç Ticaret Teknik Satış Şefi

Mustafa Ünalmış
pazarlama@kemerli.com.tr

Dilovası Şube Teknik Satış Şefi

Özgür Ömerlütfüoğulları
pazarlama@kemerli.com.tr

Muhasebe Personeli

Mustafa Yerli
muhasebe@kemerli.com.tr

Muhasebe Personeli

Tuğba Çankaya
muhasebe@kemerli.com.tr

Vardiya Sorumlusu

Ethem Ergin
ethem.ergin@kemerli.com.tr

Vardiya Sorumlusu

Tufan Lale
 

Vardiya Sorumlusu

Mustafa Cingöz